DLG Fuarcılık Ltd.Şti

 

DLG-ÖÇP Tarla Günleri 2013,
Konya Bahri Dağdaş Uluslar Arası Tarımsal Araştırma Enstitüsünde Fuar Düzenlenecektir
..

Türkiye’nin ilk açık alan uygulamalı fuarı olan DLG-ÖÇP Tarla Günleri 2013 fuarı, Garanti Bankası ana sponsorluğunda Konya Bahri Dağdaş Uluslar Arası Tarımsal Araştırma Enstitüsünde yapılacaktır. Alman Tarım Birliği (DLG) ve Önder Çiftçi Projesi’nin (ÖÇP) ortaklaşa kurduğu DLG Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından düzenlenen ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ile Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği’nin destekleyici kuruluş olarak yer aldığı fuarımız 13-16 Haziran tarihlerinde ziyaretçileriyle buluşuyor. Tohum, gübre, ilaç, fidan, sulama firmalarının ekim yaparak tanıtım yaptıkları fuarda 90 deneme alanı, traktör ve mekanizasyon firmalarının demo yaptıkları 52 makine demonstrasyon alanının yanı sıra tarıma hizmet veren 30 firmanın bulunduğu kampus çim alanları yer alması bekleniyor. Konya Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstütüsün'de350.000 metrekarelik açık alanda düzenlenecek fuarımıza yurtiçi ve yurtdışından 40.000’yi aşkın ziyaretçi katılması bekleniyor.

DLG - ÖÇP Tarla Günleri 2013 12 Haziran 2013 (Özelgün) / 13 - 16 Haziran 2013 tarihleri arasında Konya Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstütüsün'de...

Doğru tohum seçiminin Çifçiler için hayati önemi vardır.Canlı sergilenen ürünler arasında doğru tohumu seçmek harika olmaz mı? Dördüncüsü düzenleyeceğimiz DLG-ÖÇP Tarla Günleri fuarımızda profesyonel ekim yapan çiftçilere ayrı ayrı sergilenen bir çok tohum, gübre ve zirai ilaç çeşidi arasından doğru seçimi yapma imkanı sunulmaktadır.Uzman Ziyaretçiler 350.000 metrekarelik birinci sınıf sulanabilir tarım arazisi üzerinde düzenlediğimiz fuarımızda tarımdaki en son yenilikler ile trendler hakkında bilgi alabilecekler, elleri ve gözleriyle tecrübe edebileceklerdir.Tarla Günleri 2012 Bursa fuarımızda 66 deneme alanı, traktör ve mekanizasyon firmalarının demo yaptıkları 37 makine demonstrasyon alanının yanı sıra tarıma hizmet veren 23 firmanın bulunduğu kampus çim alanları yer aldı.Hürriyet - Bursa Tarım Meslek Lisesi'nin 285.000 metrekarelik açık alanda 27'si yabancı, 87 yerli 114 katılımcı firma ile açılan fuara yurtiçi ve yurtdışından 23.152'yi aşan ziyaretçi katıldı..